WPC 80 SUŠENÝ SRVÁTKOVÝ PROTEÍNOVÝ KONCENTRÁT - OCHUTENÝ 1 kg

Doplnky výživy|Novinky

Cena:14.90
máte otázky?

Určenie: 

Vhodné pre zvýšenie telesného výkonu. Tento protein je určený k naberaniu čistej svalovej hmoty, bez zbytočného tuku.  Je bohatý na rozvetvené aminokyseliny BCAA, ktoré sú dôležité pre svalový rast., pretože zahajujú proces syntézy bielkovín a dodávajú  do svalových vlákien stavebné kamene. Užívaním zlepšujete regeneračné procesy a imunitu organizmu. Je rýchlo stráviteľný a nezaťažuje žalúdok.

 

 

 Výživové údaje na 100g výrobku: ROZNE PRÍCHUŤE

Energia: 1775 kJ/ 416 kcal 

Tuky: 8,8 g

          z toho nasýtené mastné kyseliny 5,3 g

Sacharidy: 9,1 g

                    z toho cukry 7,9

Bielkoviny: 75,0 g

Soľ: 0,36g 

 

 

 

Použitie a dávkovanie: 

Používa sa ako doplnkový zdroj bielkovín. Dávkovanie po 25gr a to ráno na lačno, alebo 25gr po tréningu. Doporučenú dávku rozmiešate, približne v 2 dcl vody. Použitie do mlieka sa nedoporučuje, nakoľko sa mení charakter výrobku a jeho vstrebatelnosť.

 

Obmedzenie: 

Nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nadmerná jednorazová dávka alebo zvýšená koncentrácia nápoja môže spôsobiť nafukovanie alebo mať laxatívny účinok. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Alergény-laktóza.

 

Skladovanie:

 Skladovať mimo dosahu detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25°C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzatvoriť. Skladovanie v chlade a tme predlžuje trvanlivosť výrobku.

 

VYROBENÉ NA SLOVENSKU: Koliba Trade, s.r.o.