Skialpinistický set La Sportiva GTS 2.0

CRAZY DAYS ZIMA !!!|Skialpinistické sety - Výpredaj|La Sportiva|Akcie|Akcie » CRAZY DAYS - cenové šialenstvo!!!|Výpredaj

Stará cena:1557.00
Cena:899.00
máte otázky?

La Sportiva GTS 2.0 s novým dizajnom, upravenou flexiou a bočným krojením navrhnuté špeciálne pre ženy. Najširšia skialpová lyža od značky La Sportiva, ktorá poskytuje výborné jazdné vlastnosti ako v prašane, tak na zamrznutom snehu. Mäkšia špička zaistí jednoduché preplávanie v hlbokom snehu, zatiaľ čo pätka zachová stabilitu v horších snehových podmienkach. Stabilitu v strmých pasážach uľahčí dlhší rádius.

 

Vlastnosti:

- skialpová lyža do neupravených terénov

- nízka hmotnosť vďaka jadru z ľahkého dreva Karuba

- upravená flexia a bočné krojenie

- najširšie skialpové lyže od firmy La Sportiva

- výborné jazdné vlastnosti

- skvelá stabilita aj v horších podmienkach

- konštrukcia Fusion Sidewall 2.0 s vystuženými bočnicami ABS Thermoplastic pre dokonalý kontakt lyže s povrchom

- hmotnosť: 1070 g (157 cm)

 

- rádius:18/19 m 

 

 

 

La Sportiva Starlet 2.0 je inovovaná dámska lyžiarka prispôsobená ženskému chodidlu. Vďaka osvedčenému systému uzamikania jednou prackou a veľkému rozsahu komína je používanie lyžiarky jednoduché a pohodlné.La Sportiva Starlet je vhodná ako pre skúsené tak aj pre začínajúce skialpinistky.

 

Špecifikácia 

-materil Grilamid/Grilflex

-Ez Flex

-Can Closure System

-dve pracky

-nastavenie sklonu 12°, 14° a 16°

-váha 1050g

 

 

 

 Dynafit TLT Radical ST 2.0 je ďalšia generácia viazania Dynafit Radical ST s otočnou špičkou pre väčšiu bezpečnosť pri zjazde. Radical ST 2.0. je pokračovaním evolúcie Radical ST a vďaka bezrámovému systému a super ľahkému ovládaniu je definitívne prístupný pre skutočne každého vyznávača skitouringu. Vďaka rotačnej špičke je zvýšená bezpečnosť

 

Špecifikácia

-otočná špica. Viazanie vypína ako cez pätu tak aj cez špicu

-nastaviteľná dĺžka +/- 12,5mm

-systém Torx

-hmotnosť 1198g (pár)

DIN rozsah 4-10 

 

 

 

 Pomoca Climb Pro S-Glide prebral technológie z Race modelov, aby maximalizoval sklz, ale zároveň zachoval svoju odolnosť a grip. Vďaka týmto zmenám ho môžeme radiť medzi najefektívnejšie mixové pásy na trhu. Zachoval si membránu Safer Skin a vynikajúce lepidlo, ktoré je u Švajčiarskeho výrobcu samozrejmosťou.