CRAZY DAYS - Skialpinistický SET BALTORO

CRAZY DAYS ZIMA !!!|Skialpinistické sety - Výpredaj|Akcie|Akcie » CRAZY DAYS - cenové šialenstvo!!!|Výpredaj

Stará cena:1559.00
Cena:999.00
máte otázky?

Pánsky skialpinistický set  - skvelé lyže Dynafit Baltoro, s výberom lyžiarok La Sportiva Sideral, Dynafit TLT6, Atomic Backland alebo Fischer Travers , viazaním Dynafit TLT Rotation  a TOP mix  pásmi Pomoca Pro Climb S-glide

 

Vynikajúca kombinácia lyží s lyžiarkami pre Vaše super zážitky na skialpinistických trasách. Tento výber Vám umožní pohodlnú a bezpečnú cestu na všetky terény a snehové podmienky.

Výber lyžiarok je na Vás, pretože každá lyžiarka je tak trochu na inú nohu ale parametrami sú takmer identické, váhovo a aj rozsahom pohybu pri výstupe. Taktiež v zjazde sú takmer totožné. Preto Vám radíme si  vyskúšať , ktorý model Vám najlepšie sedí. V Skialp Point na Mýte pod Ďumbierom sú všetky modely k dispozícii

 

Set BALTORO pozostáva z / všetko model roku 2016/17 :

Lyže Dynafit Baltoro 

Lyžiarky podľa výberu - La Sportiva Sideral, Dynafit TLT6, Atomic Backland alebo Fischer Travers 

Viazanie Dynafit TLT Rotation - 

TOP mix  pásy Pomoca Pro Climb S-glide 

 

Iné veľkosti lyžiarok len po dohode s možnou cenovou úpravou.  

 

Parametre:

Dynafit Baltoro -  má široké spektrum použitia a je vhodný pre všetkych lyžiarov od začiatočníka až po skúsených športovcov. Tolerantná a hravá lyža vybavená rockerom na špičke aj päte Vám uľahčí a spríjemní každý oblúk.


Konštrukcia Side-Wall
•Rocker: špička, päta
•Váha: 1490g (176 cm)
•Sidecut: 116-84-103
•Dvojitý rádius

•Rádius: 22 m 

 

Lyžiarky:

 

La Sportiva Sideral

Model využívajúci všetky technologické vymoženosti z dielne La Sportiva. O pocit istoty v zjazde sa stará vysoký komín a skelet vyrobený z extrémne tuhého materiálu Grilamid. Jedná sa o ľahkú a ergonomickú lyžiarku dostupnú pre každého. Vďaka vlastnému systému uzamykania Cam Closure System je prepnutie jedným pohybom na chôdzou alebo lyžovanie jednoduché a rýchle za každých podmienok.

Špecifikácia:

- skelet Grilamid

- dve pracky

- nastavenie sklonu 12°, 14° a 16°

- Cam Closure System

- EZ Flex

- kompatibilné s typmi viazania Tech a Trab TR2 

- váha 1150 g 

 

Dynafit TLT 6 

Materiál Pebax dodáva lyžiarke väčšiu tuhosť. Ultra-Lock Systém 2.0 zabezpečuje jednoduché a pohodlné prepínanie lyžiarského a stúpacieho módu. Papuča Custom Ready je teplejšia, pohodlnejšia a odolnejšia voči oderu. Mikro nastaviteľnou sponou na priehlavku zabránite akémukoľvek dvíhaniu päty v lyžiarke.

Nová verzia ponúka 60° ohyb komína pre pohodlnú chôdzu, ale zároveň je dostatočne pevná pri lyžovaní.

Jazyk vyberateľný pre zlepšený rozsah pohybu pri výstupe 

- Váha: 1285 g. (27,5) 

 

Atomic Backland 

Ďalšia novinka na trhu od firmy Atomic. So svojou váhou 1141 gramov (veľkosť 27,5) patria medzi najľahšie lyžiarky vo svojej triede. Teplom tvarovateľná papuča sa prispôsobí ktorémukoľvek tvaru nohy. Lyžiarky sú určené pre menej agresívnych lyžiarov, ktorí ocenia hlavne nízku hmotnosť a dokonalý ohyb komína.

- Šírka lyžiarky: 98 mm

- Odnímateľný jazyk

- Váha: 1141g.

 

FISHER Travers

- prináša všetko, čo sa od skialpových topánok očakáva: výborne padnúci tvar vďaka tepelne formovateľným vnútorným papučkám originálne zapínanie Boa® Closure System ideálne postavenie kolien vďaka Soma-Tec pre perfektný výkon v stúpaní i pri zjazde. Vybavené systémom Original Dynafit Inserts vrchná časť je pohyblivá v rozmedzí 60°

Skialpinistické topánky pre Vaše celodenné túry.

Papuča:

• Phat Max Tour

Skelet:

• Systém Lace Frame

• No-Twist base

• Boa ® systém uzatvorenia

Hmotnosť: 1040 g (26,5)