CRAZY DAYS - posledný kus - Suunto AMBIT3 RUN black

CRAZY DAYS LETO !!!|Šport testery|Akcie » CRAZY DAYS - cenové šialenstvo!!!

Stará cena:299.00
Cena:189.00
Na sklade:1
máte otázky?
SUUNTO AMBIT3 RUN - ZÁŽITOK Z BEHU

Kdekoľvek bežíte hodinky Suunto Ambit3 Run sú optimalizované pre Váš zážitok z behu. Meranie bežeckého výkonu, doba zotavenia v kombinácii s kompletnou navigáciou trás Vám dávajú nástroje k preskúmaniu a zlepšeniu Vašich výkonov. Použite Suunto Movescount App k plánovaniu svojich tréningov a použite hlasové pokyny počas Vášho behu. Pripoj hodinky bezdrôtovo na svoj iPhone a používaj zadarmo Suunto Movescount App. Obohať, preži a zdieľaj svoje dobrodružstvo s priateľmi. Neexistuje lepší spoločník tam, kde sa každý pohyb počíta.

Vízia novej rady Suunto Ambit3

Unikátnou myšlienkou ktorú modelová rada Suunto Ambit zahájila v roku 2012 bolo spojiť pokročilé funkcie pre vonkajšie dobrodružstvo s pokročilými funkciami pre sledovanie tréningu. Nové Suunto Ambit3 Peak a Suunto Ambit3 Športové GPS hodinky aj naďalej stavajú na tejto tradícii: môžete sledovať vaše športové výkony, outdoorové dobrodružstvo a každodenné pohyby s hodinkami, a teraz aj Suunto Movescount App vo vašom smartphone. Môžete tiež nahrať svoje cvičenie, zmeniť nastavenie hodiniek, dostanete upozornenie, obohaťte, oživte a podeľte sa o svoje športové okamihy a zážitky bezdrôtovo na cestách. Alebo môžete použiť novú aplikáciu ako samostatný nástroj pre sledovanie a zdieľanie vašich dobrodružstiev.

Suunto Movescount App pre iPhone a iPad

Nová voľne stiahnuteľná Suunto Movescount App, je srdcom Suunto Connected rodiny, umožňuje jednoduché sledovanie a zdieľanie, či už ste majiteľ Suunto hodiniek, alebo aj nie. Aplikácia je dostupná pre iPhone a iPad, a je možné si ju stiahnuť z App Store. Od apríla 2015 bude kompatibilná aj s OS Android (5.0, 4.4, 4.3). 

Obohatiť, prežiť a zdieľať skúsenosti!!!
So Suunto Movescount App, môžete robiť fotografie ukazujúce v reálnom čase,rýchlosť, vzdialenosti alebo aj iné podrobnosti fotografie. Aplikácia tiež ponúka skvelý spôsob, ako predviesť svoje dobrodružstvá svojim priateľom na sociálnych sieťach. S jedným kliknutím sa môžete prepnúť do Suunto filmu - animácie vašej cesty vizualizovanej na 3D mape, kde môžete pozdĺž trate zvýrazniť dobrodružstvá fotografiami. Suunto filmy môže dokonca vytvoriť z dobrodružstiev z  minulosti, ak sú uložené v Movescount. 

Smart mobilné pripojenie pre Suunto Ambit3 hodinky 
Spárovanie Ambit3 so Suunto Movescount App premení vaše GPS hodinky na multifunkčné čipové hodinky. Môžete bezdrôtovo nahrávať vaše pohyby s Suunto Ambit3, nastavovať hodinky a udržiavať čas a GPS dáta aktualizované na cestách pomocou Suunto Movescount App do vášho iPhone alebo iPad. Môžete tiež prijímať hovory a SMS správy priamo do hodiniek, nemusíte zastaviť svoj ​​tréning, aby ste videli kto volá. Pri jazde na bicykli, môžete pripojiť telefón na bicykel a používať ho ako druhý displej hodiniek.

Suunto hodinky teraz kompatibilné s TrainingPeaks a Strava

Suunto sa spojilo s TrainingPeaks - komplexné on-line riešenia pre vytrvalostný tréning. Priebeh tréningu môžte teraz bez problémov synchronizovať s TrainingPeaks po nahraní na Movescount. On-line služba ponúka pokročilé plánovanie a  analýzu tréningu pre vytrvalostných športovcov.

Strava výzvy, ktoré Vás budú inšpirovať pretekať proti svojim priateľom a ďalším členom komunity a budú Vás tlačiť do svojho ​​osobného rekordu v jazde na bicykli a behu.

Beh a tréning
- Až 15 h výdrž batérie s 5-sec. GPS (100 h s 1 min.intervalom GPS)
- Rýchlosť, kroky, tempo a GPS nadmorská výška
- Navigácia cesty a trasa späť
- Bežecká kadencia meraná v zápästí
- Indikácia bežeckého výkonu so Suunto Smart senzor
- Interval plánovania tréningu
- Interval tréningu s hlasovými pokynmi
- Vzdelávacie programy;
- Rýchle zotavenie a testy kvality spánku 
- Nastavenie funkcií pomocou Suunto 

Pripojenie
- Nahrávajte a zdieľajte vaše pohyby okamžite (pomocou Suunto Movescount App a smartphone)
- Prispôsobte si svoje hodinky na cestách (pomocou Suunto Movescount App a smartphone)
- Čas a GPS satelitné dáta aktuálne na (pomocou Suunto Movescount App a smartphone)
- Použite svoj ​​telefón ako druhý displej (pomocou Suunto Movescount App a smartphone)
- Pozri hovory, správy a push notifikácie na hodinkách(pomocou Suunto Movescount App a smartphone)
- Obohať, preži a zdieľaj svoje dobrodružstvo (pomocou Suunto Movescount App a smartphone)
- Rob fotografie počas svojej cesty s aktuálnou rýchlosťou, vzdialenosťou a pod.(pomocou Suunto Movescount App a smartphone)
- Vytvoriť Suunto film vášho pohybu s 3D mapou, kľúčových metrík a obrázkov(pomocou Suunto Movescount App a smartphone)
- Podeľte sa o svoje skúsenosti, okamžite na vašich sociálnych sieťach(pomocou Suunto Movescount App a smartphone)

Kompatibilnými zariadeniami Suunto Movescount APP sú:
-       iPad 3. generácie a novší
- iPad Mini / iPad 
- iPhone 4S / iPhone 5 / iPhone 5c / iPhone 5s
- iPod touch 5thgeneration
- iPhone a iPad sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc
Rozmery: 50 x 50 x 15,5 mm
Váha 72 g
Záručná doba 24 mesiacov​