CRAZY DAYS - posledný kus - Suunto AMBIT3 PEAK (HR) black

CRAZY DAYS LETO !!!|Šport testery|Akcie » CRAZY DAYS - cenové šialenstvo!!!

Stará cena:499.00
Cena:319.00
máte otázky?
SUUNTO AMBIT3 PEAK - ZÁŽITOK Z DOBRODRUŽSTVA

Cesta k tvojmu vrcholu je všade okolo teba - či už je to hora, alebo osobný rekord. Suunto Ambit3 Peak je tvoj dokonalý partner - GPS hodinky pre šport a dobrodružstvo. Na každom kroku, na každej ceste ti poskytuje všetko, čo potrebuješ k pokroku a k tomu aby si bol na svojej ceste v bezpečí.

Pripoj hodinky bezdrôtovo na svoj iPhone a používa zadarmo Suunto Movescount App. Obohať, preži a zdieľaj svoje dobrodružstvo s priateľmi. Neexistuje lepší spoločník tam, kde sa každý pohyb počíta.

Vízia novej rady Suunto Ambit3
Unikátnou myšlienkou ktorú modelová rada Suunto Ambit zahájila v roku 2012 bolo spojiť pokročilé funkcie pre vonkajšie dobrodružstvo s pokročilými funkciami pre sledovanie tréningu. Nové Suunto Ambit3 Peak a Suunto Ambit3 Športové GPS hodinky aj naďalej stavajú na tejto tradícii: môžete sledovať vaše športové výkony, outdoorové dobrodružstvo a každodenné pohyby s hodinkami, a teraz aj so Suunto Movescount App vo vašom smartphone. Môžete tiež nahrať svoje cvičenie, zmeniť nastavenie hodiniek, dostanete upozornenie, obohaťte, oživte a podeľte sa o svoje športové okamihy a zážitky bezdrôtovo na cestách. Alebo môžete použiť novú aplikáciu ako samostatný nástroj pre sledovanie a zdieľanie vašich dobrodružstiev. 

Suunto Movescount App pre iPhone a iPad
Nová voľne stiahnuteľná Suunto Movescount App, je srdcom Suunto Connected rodiny, umožňuje jednoduché sledovanie a zdieľanie, či už ste majiteľ Suunto hodiniek, alebo aj nie. Aplikácia je dostupná pre iPhone a iPad, a je možné si ju stiahnuť z App Store. Od apríla 2015 bude kompatibilná aj s OS Android (5.0, 4.4, 4.3).

Obohatiť, prežiť a zdieľať skúsenosti!!!
So Suunto Movescount App, môžete robiť fotografie ukazujúce v reálnom čase,rýchlosť, vzdialenosti alebo aj iné podrobnosti fotografie. Aplikácia tiež ponúka skvelý spôsob, ako predviesť svoje dobrodružstvá svojim priateľom na sociálnych sieťach. S jedným kliknutím sa môžete prepnúť do Suunto filmu - animácie vašej cesty vizualizovanej na 3D mape, kde môžete pozdĺž trate zvýrazniť dobrodružstvá fotografiami. Suunto filmy môže dokonca vytvoriť z dobrodružstiev z minulosti, ak sú uložené v Movescount. 

Smart mobilné pripojenie pre Suunto Ambit3 hodinky
Spárovanie Ambit3 so Suunto Movescount App premení vaše GPS hodinky na multifunkčné čipové hodinky. Môžete bezdrôtovo nahrávať vaše pohyby s Suunto Ambit3, nastavovať hodinky a udržiavať čas a GPS dáta aktualizované na cestách pomocou Suunto Movescount App do vášho iPhone alebo iPad. Môžete tiež prijímať hovory a SMS správy priamo do hodiniek, nemusíte zastaviť svoj ​​tréning, aby ste videli kto volá. Pri jazde na bicykli, môžete pripojiť telefón na bicykel a používať ho ako druhý displej hodiniek.

Suunto hodinky teraz kompatibilné s TrainingPeaks a Strava
Suunto sa spojilo s TrainingPeaks - komplexné on-line riešenia pre vytrvalostný tréning. Priebeh tréningu môžte teraz bez problémov synchronizovať s TrainingPeaks po nahraní na Movescount. On-line služba ponúka pokročilé plánovanie a analýzu tréningu pre vytrvalostných športovcov.

Strava výzvy, ktoré Vás budú inšpirovať pretekať proti svojim priateľom a ďalším členom komunity a budú Vás tlačiť do svojho ​​osobného rekordu v jazde na bicykli a behu.

Suunto Ambit3 Sport - multišportové vlastnosti: špecializované funkcie pre beh, plávanie a jazdu na bicykli.

Nový model Suunto Ambit3 ponúka všetky funkcie potrebné pre beh, plávanie, jazdu na bicykli a multišportový tréning. GPS poskytuje presné tempo, navigačné systémy a monitorovanie, zatiaľ čo monitor srdcového tepu vám umožní trénovať vo vašej ideálnej zóne.

Kúpanie
Nové funkcie, Ambit3 podporujú záznam tepovej frekvencie pri plávaní. Hrudný pás s novým Suunto Smart senzorom, ktorý sa predáva s Ambit3 Sport HR, zaznamenáva údaje o tepovej frekvencii pri plávaní.

Doba zotavenia a sledovanie činnosti:Ambit3 poskytuje denné sledovanie činnosti pre viac kompletný odhad vášho celkového využitia času.


Suunto Ambit3 Peak - dobrodružstvo a skúsenosti: všetko pre šport a dobrodružstvo

Nová vlajková loď rodiny Suunto Ambit je Ambit3 Peak, nástupca oceneného Suunto Ambit2. Jedná sa o hodinky pre skutočných dobrodruhov a športovcov - v jednom prístroji ponúka outdoorové funkcie Suunto, ako sú navigačné systémy, barometrický výškomer FusedAltiTM, 3D kompas a ďalšie outdoorové špeciálne funkcie a rovnako aj všetky nové funkcie popísané vyššie pre Ambit3 Sport.
 
Ambit3 Peak má dvojnásobnú životnosť batérie (až 200 hodín v režime GPS), v porovnaní s Ambit3 Sport. Pevná konštrukcia vystužená sklenými vláknami na kryte a rám z nerezovej ocele je pripravená prijať výzvu za akýchkoľvek podmienok a pre akékoľvek dobrodružstvo. Sapphire edícia je navyše so zafírovým sklíčkom pre maximálnu životnosť.

Outdoorové a multišportové funkcie
- Navigácia Route
- Až 30 h výdrž batérie s 5-sec. GPS (200 h s 1 min.intervalom GPS)
- Kompas
- Nadmorská výška 
- Východ slnka / západ slnka
- Teplota
- Tepová frekvencia v plávaní 
- Činnosť na základe využitia času
- Rýchlosť, tempo a vzdialenosť
- Podpora merania cyklistického výkonu (Inteligentný Bluetooth)
- Viac športov v jednom denníku
- Vzdelávacie programy
- Ďalšie funkcie dostupné pomocou Suunto Apps


Pripojenie
Nahrávaj a zdieľaj svoje pohyby okamžite (pomocou Suunto Movescount App a smartphone)
Prispôsob si svoje hodinky na cestách(pomocou Suunto Movescount App a smartphone)
Čas a GPS satelitné dáta aktuálne na cestách
Používaj svoje ​​hodinky ako druhý displej svojho smartphonu, IPadu ...
Sleduj prichádzajúce hovory, SMS správy a notifikácie priamo na displeji hodiniek
Obohať, preži a zdieľaj svoje dobrodružstvo (pomocou Suunto Movescount App a smartphone)
Rob fotografie počas svojej cesty s aktuálnou rýchlosťou, vzdialenosťou a pod.(pomocou Suunto Movescount App a smartphone)
Vytvor si Suunto film zo svojej cesty s 3D mapou, kľúčovými metrikami a obrázkami&(pomocou Suunto Movescount App a smartphone)
Podeľ sa o svoje skúsenosti, okamžite na sociálnych sieťach(pomocou Suunto Movescount App a smartphone)

Kompatibilnými zariadeniami Suunto Movescount APP sú:
- iPad 3. generácie a novší 
- iPad Mini / iPad Air 
- iPhone 4S / iPhone 5 / iPhone 5c / iPhone 5s 
- iPod touch 5thgeneration 
- iPhone a iPad sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc
​​
        Rozmery:50 x 50 x 17 mm
Váha 92 g
Záručná doba 24 mesiacov​