Poskytované zľavy

Zľavnené ceny na tovar sú v súčastnosti ponúkané členom rakúskeho horského spolku Alpenverein /v členstve je zahrnuté vynikajúce celosvetové poistenie, zľavy na vyše 2000 chatách v Európe a pod./  Výška zľavnených cien je v rozsahu 5 – 15% oproti bežnej cene uvedenej pre neregistrovaných v závislosti od značky, druhu tovaru a obratu jednotlivca.

 

Členské bonusy vo výške podľa výšky nákupu  si môžete uplatniť pri nákupe vyššom ako 50 . Uplatnenie bonusu uveďte v poznámke. Bonusy obdrží každý člen spolu s preukazom Alpenverein.

 

Zľavnené ceny sa ukážu len po prihlásení na www.1sport.sk – pozri hlavičku „prihlásenie“. Po kliknutí je potrebné do kolónky prihlásenie napísať členské číslo Alpenverein, napr. 104-987654 (píšete kompletné číslo ako je uvedené v príklade, teda aj 104 aj s pomlčkou a potom nasleduje ďalších 6 čísel. Do hesla uvediete Váš dátum narodenia napr. 12.8.1966 sa uvedie ako 19660812.

 

Upozornenie: - zľavnená cena pre člena Alpenverein je iba pre takú osobu, ktorá je registrovaná cez www.skialp4u.sk alebo www.activeplanet.sk a má zaplatené členský poplatok na daný rok. 

 

POZOR!

Zľava nie je poskytovaná automaticky. V prípade, že sa neprihlásite pod číslom preukazu a urobíte objednávku, tak budú fakturované ceny podľa objednávky. Len v prípade, že  dotyčnému členovi sa nešlo prihlásiť z nejakých technických príčin, je možné uplatniť členské ceny len vtedy ak túto skutočnosť uvedie v poznámke. V poznámke je taktiež nutné oznámiť použitie bonusu.

Pre informáciu bonus je možné použiť len 1 x a preto je možné kumulovať výšku nákupu v danom roku a uplatniť si ho pri poslednom ročnom nákupe.

Bonusy sú podľa výšky nákupu a to : pri nákupe za viac ako 50 EUR - 10 EUR, nad 100 EUR - 20  EUR a ešte 15  EUR  bonus na nákup bežeckej Salomon obuvi.

Bonusy nie je možné použiť na akciové tovary zahrnuté do Vernostnej ponuky a akcie Crazy Days 

 

Zľavnené ceny platia aj v prípade, že ide o akciový tovar!!!

 

Zľava na poštovnom (je zdarma) je pri celkovej hodnote objednávky nad 85,00  .